Zima

Zimowisko oraz Obóz w Białce Tatrzańskiej Ferie 2020r – prosimy o podpisanie bagaży i sprzętu!

Kolejny raz zapraszamy do udziału w obozie i zimowisku dla dzieci i młodzieży organizowanym w Białce Tatrzańskiej.  Podobnie jak w roku ubiegłym mieszkamy w Domu Wczasowym „U Dziadkowców” w centrum Białki, w pokojach 2-5 osobowych z TV. Wszystkie pokoje  posiadają  łazienki. Gwarantujemy ciekawy program z podziałem na grupy zaawansowania.Na stoki Kotelnicę, Kaniówkę i Banię dojeżdżamy bezpłatnym autobusem, który podjeżdża nam pod sam dom.Dobrze jeżdżącym, starszym uczestnikom, proponujemy wyjścia wieczorne na Kotelnicę. Obok naszego domu istnieje możliwość wypożyczania sprzętu narciarskiego w cenach 20zł za komplet narciarski i 25 zł za deskę. Jazda na nartach i desce odbywa się z podziałem na kilka grup w zależności od stopnia zaawansowania. Tu należy wymienić naukę i doskonalenie jazdy z instruktarzem oraz zjazd swobodny.Podział na grupy przeprowadzają instruktorzy i po 1 wyjściu sprawdzającym grupy się formalizują.Grupie zaawansowanej proponujemy, wieczorne wyjścia na stok. Jazdę kończymy przed 22:00.Korzystamy z dużej świetlicy naszego domu, na której odbywać się będą dodatkowe, nieobowiązkowe, zajęcia sportowo-rekreacyjne z zakresu tańca nowoczesnego, oraz sztuk walki,(techniki samoobrony  jak również na sprzęcie – łapy trenera, poduszki). Podczas 1 turnusu zajęcia taneczne prowadzić będzie trenerka Ewa Twardowska ( Szary), która związana jest z tańcem i fitness od 25lat. Na świetlicy jest  również stół do tenisa stołowego.Odbywamy wycieczkę na Termy Białka i przeprowadzamy kulig, zimowe ognisko, oraz pod koniec pobytu zawody zjazdowe.

W 2018r korzystaliśmy z możliwość zakupu karnetów terminowych dla grupy powyżej 20os. w cenach zniżkowych! Grupa początkująca korzysta z karnetów czasowych – 3h -40 zł dziennie ( 1 wyjście dziennie na stok dla tych grup – stok Kaniówka) – kaucja zwrotna za karnet to 10zł. Natomiast karnety dla grup średnio i zaawansowanych, na 5 dni + 10 zł kaucji, wg. aktualnego cennika wynoszą: 340 zł (do 9 lat) i 365 zł (10-15 lat) , powyżej 415 zł. W przypadku grupy tj min 20 os. zniżka 10%

CENNIK KOTELNICYhttps://bialkatatrzanska.pl/cennik/zima

Zobacz film z zimowska (grupa młodsza

 

 

TERMINY 2020r :

 2008-11-05_205118

 

2008-11-05_205041

 

2008-11-05_205058

 

2008-11-05_205021

 

2008-11-05_204945

Cena : 950 zł

         FERIE MAŁOPOLSKIE

1 TURNUS  25.01-1.02 wolne miejsca  

2 TURNUS  1-8 luty  wolne miejsca

Zapewniamy: przejazdy autobusem, codzienne wyjścia na na stok, (w tym jazdę wieczorną) pełne wyżywienie, program, opiekę instruktorską i medyczną, nagrody,dyplomy, ubezpieczenie NNW uczestników do 10tys. oraz OC kadry na 100tys.   

PROGRAM:

PRZEJAZDY:

– doskonalenie jazdy na nartach i desce

– zajęcia taneczne oraz fitness -1 tr!

– treningi samoobrony oraz wushu

– wycieczka do Aquaparku Białka

– wieczorne dyskoteki

– gry i zabawy świetlicowe

-zimowe ognisko z pieczeniem kiełbasek

PROGRAM PŁATNY: 

– kulig  25

– bilet grupowy na termy w cenie 30 zł do 13lat, powyżej 40

www.termabiałka.pl

Wszystkie dodatkowe środki pieniężne, w tym kieszonkowe, przekazujemy ( w kopertach) kierownikowi na miejscu zbiórki przed wyjazdem! Dzieci starsze mogę mieć przy sobie.Możemy odbyć dodatkowe wyjście na termy za kulig, przy niedostatecznej ilości śniegu na trasie przejażdżki.Kulig trwa ok 30min.

Autokarem firmy ALEKSPOL z parkingu przy firmie „GEORYT” z ronda Matecznego (początek ul. Wadowickiej w Krakowie)
I i II TURNUS (sobota) o godz. 9:30 zbiórka, wyjazd o 10:00.Lub z Nowej Huty, zbiórka o godz. 8:40 na parkingu przed Z.S.M. os. Szkolne (przy zalewie).

Powroty w te same miejsca, o godz. 14:00 w sobotę 1 lutego wraca I turnus. 2 turnus o godz. 12:00 8 lutego. www.alekspol.tele-biuro.pl

KIEROWNIK tr 1 i 2

trener Krzysztof Szary

INSTRUKTORZY:

I Turnus: instruktorzy zjazdowi: Kamila Gwiżdż, Szymon Smolik, Gabriela Szary Snowboard: Dorota Kędziora, Taniec: Ewa Twardowska

II Turnus: instruktorzy zjazdowi: Krzysztof Różana, Szymon Smolik.  Snowboard: Konrad Toporek

ADRES OŚRODKA:

WPŁATY:

Dom Wczasowy ” U Dziadkowca” ul.  Środkowa 91. Zdjęcia domu dostępne na:http://www.nanarty.info.pl/baza-noclegowa.html?task=detail&id=26 Zaliczkę, w kwocie 300zł od os. ( do tygodnia po zapisie ) – prosimy wpłacać do 1 grudnia celem ustalenia wielkości grup.

                         WAŻNE:  PROSIMY O PODPISANIE BAGAŻY I SPRZĘTU !!

1. Jeździmy 5 lub 6 dni w zależności od tego czy wybierzemy wycieczkę na termy w sobotę

2. Przyjeżdżamy z wiedzą odn ceny karnetów, wypożyczalni i programu dodatkowego

3. Za sprzęt z wypożyczalni płacimy z góry ( jest zwrot pieniędzy za niewykorzystane dni)

4. Obowiązują kaski

5. Zapisujemy nr karnetu wielodniowego ponieważ istnieje możliwość zwrotu pieniędzy w przypadku zagubienia .